Чи має керівник навчального закладу володіти ІКТ-компетентністю?

Морзе, Наталія Вікторівна and Кузьмінська, Олена Геронтіївна (2012) Чи має керівник навчального закладу володіти ІКТ-компетентністю? Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах (4). pp. 65-74.

[thumbnail of N_Morze_IITSH_6_NDLIO.pdf]
Preview
Text
N_Morze_IITSH_6_NDLIO.pdf

Download (657kB) | Preview

Abstract

Питання економічної стабільності та розвитку країни, забезпечення гідного рівня життя громадян з часом не втрачають своєї актуальності. Але розвиток інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) у ХХІ сторіччі загострив проблему пошуку шляхів використання ресурсів освіти, як соціального інструменту, задля поліпшення економічного розвитку всіх без виключення країн. Цьому питанню на сьогодні присвячено багато дискусій у науковому, освітянському, політичному середовищі, розроблені рекомендації, стандарти, програми розвитку і т.і.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: інформаційно-комунікаційні технології, інформативна компетентність, програма інформатизації навчального закладу
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НДЛ цифровізації освіти
Depositing User: Оксана Петрівна Буйницька
Date Deposited: 14 Apr 2013 11:10
Last Modified: 13 Oct 2015 10:17
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/891

Actions (login required)

View Item View Item