Items where Author is "Книш, Інна Василівна"

Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Thesis
Number of items: 5.

Thesis

Книш, Інна Василівна (2020) Відгук опонента Степика М.Т. на дисертацію Книш І.В. "Номадизм у соціальних та дискурсивних практиках: історія та сучасна актуалізація" Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Книш, Інна Василівна (2020) Автореферат - Номадизм у соціальних та дискурсивних практиках: історія та сучасна актуалізація Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Книш, Інна Василівна (2020) Відгук опонента Сакун А.В. на дисертацію Книш І.В. "Номадизм у соціальних та дискурсивних практиках: історія та сучасна актуалізація" Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Книш, Інна Василівна (2020) Дисертація - Номадизм у соціальних та дискурсивних практиках: історія та сучасна актуалізація Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Книш, Інна Василівна (2020) Відгук опонента Ягодзінського С.М. на дисертацію Книш І.В. "Номадизм у соціальних та дискурсивних практиках: історія та сучасна актуалізація" Post-Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

This list was generated on Wed Feb 1 02:06:38 2023 EET.