Я – киянин: регіональна парціальна програма розвитку дітей старшого дошкільного віку

Большакова, Інна Олексіївна та Войцехівський, Михайло Федорович та Гончаренко, Алла Миколаївна та Дятленко, Наталія Михайлівна та Кочерга, Олександр Васильович та Кравчук, Лариса Володимирівна та Кульбедюк, Н.Ю. та Меленець, Людмила Іванівна та Пазюк, Світлана Андріївна та Сабол, Діана Михайлівна та Смольникова, Галина Валентинівна та Таран, Олена Віталіївна та Харченко, Олена Іванівна та Щекатунова, Ганна Дмитрівна (2015) Я – киянин: регіональна парціальна програма розвитку дітей старшого дошкільного віку Київський університет імені Бориса Грінченка.

[img]
Перегляд
Текст
A_Goncharenko_YKRPPRDSDV_IPPO.pdf

Download (7MB) | Перегляд

Анотація

Програма «Я – киянин» - перша освітня програма, розроблена для педагогічних працівників столичної дошкільної освіти та батьків, які виховують дітей старшого дошкільного віку. Програма вибудовує змістову модель ознайомлення маленьких киян з життям великого мегаполісу, враховуючи унікальні історичні, природничо-кліматичні, соціокультурні особливості столиці. Її зміст відповідає Державному стандарту дошкільної освіти України та враховує новітні досягнення вітчизняної і зарубіжної науки та практики.

Тип елементу : Підручник/посібник
Ключові слова: киянин; Київ; міський простір; старший дошкільний вік; середовище
Типологія: Підручники > Середня освіта
Підрозділи: Інститути > Інститут післядипломної педагогічної освіти > Кафедра методики та психології дошкільної і початкової освіти
Користувач, що депонує: Віталій Олегович Бонар
Дата внесення: 23 Груд 2015 08:52
Останні зміни: 01 Лют 2016 16:16
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/12305

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу