Methodology of Ukrainian language extraclass activities in the subject oriented education.

Діденко, Наталія Миколаївна (2016) Methodology of Ukrainian language extraclass activities in the subject oriented education. PhD thesis, Київський унверситет імені Бориса Грінченка.

[img]
Preview
Text
Microsoft Word - Dis_Didenko_9variant_для сайту.pdf

Download (3MB) | Preview

Abstract

Дисертацію присвячено проблемі методики позакласної роботи з української мови у процесі профільного навчання як важливого складника навчально-виховного процесу. У роботі обґрунтовано теоретичні засади організації позакласної роботи з української мови в процесі профільного навчання; уточнено сутність поняття „позакласна робота з української мови у процесі профільного навчання”; розроблено методику позакласної роботи у профільних класах; визначено критерії і показники сформованості мовної і мовленнєвої компетентностей учнів профільних класів; удосконалено змістово-процесуальне і методичне забезпечення позакласної роботи; подальшого розвитку набули положення про організацію позакласної роботи з української мови. Одержані результати можливо використовувати в навчально-виховному процесі профільної школи, під час викладання української мови в коледжах, створення програм мовних гуртків, спецкурсів, факультативів, посібників з позакласної роботи нового покоління, електронних курсів з української мови для профільних класів; у практичній діяльності вчителів-словесників. Результати експерименту підтвердили ефективність пропонованої методики позакласної роботи з української мови у процесі профільного навчання.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: позакласна робота з української мови, профільне навчання, музейно-педагогічна технологія, інформаційно-комунікаційні технології, форми позакласної роботи з української мови.
Subjects: Дисертації
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 23 Jun 2016 15:03
Last Modified: 23 Jun 2016 15:03
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14761

Actions (login required)

View Item View Item