Психодинамічна методологія глибинного пізнання психіки суб’єкта

Яценко, Тамара Семенівна and Поляничко, Олена Миколаївна and Педченко, Олександра (2016) Психодинамічна методологія глибинного пізнання психіки суб’єкта Особистість в умовах кризових викликів сучасності. pp. 237-247.

[img]
Preview
Text
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ.pdf

Download (643kB) | Preview

Abstract

У статті ставиться питання про необхідність формування професіоналізму майбутнього психолога на засадах адекватного розуміння сутності психічного; здійснено порівняння академічного та психодинамічного підходів до проблем вузівської підготовки психолога; здійснено аналіз провідних течій психології, дотичних до психодинамічного підходу. Представлено основні позиції психодинамічної теорії та методології, співзвучних з ортодоксальним психоаналізом та вказані принципи функціонування психіки в її цілісності. Зміст статті підкреслює важливість врахування в глибинній психокорекції майбутніх психологів взаємозв’язків між сферами свідомого та несвідомого в їх єдності та функціональній асиметричності, чому сприяє введення принципу додатковості.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: активне соціально-психологічне пізнання (АСПП); глибинна корекція; глибинне пізнання; імовірне прогнозування; методологія; об’єктивно-суб’єктивне; професіоналізм психолога; психодинамічний підхід; смисл; теорія;
Subjects: Articles in journals > Збірники наукових праць
Divisions: Institutes > Humanitarian Institute > Chair of Physical Education
Depositing User: Любов Ігорівна Данило
Date Deposited: 25 Nov 2016 08:56
Last Modified: 25 Nov 2016 08:56
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/16574

Actions (login required)

View Item View Item