Дисертація - Складнопідрядне речення з підрядним умови в середньоанглійській мові: структурний та функціональний аспекти

Кхеліл, Олеся Ігорівна (2017) Дисертація - Складнопідрядне речення з підрядним умови в середньоанглійській мові: структурний та функціональний аспекти PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[img]
Preview
Text
Дисертац_я_Кхел_л_Олеся final.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Роботу присвячено вивченню структурних і функціональних властивостей складнопідрядних речень із підрядним умови в середньоанглійській мові. За допомогою методологічного апарату генеративної граматики у межах наукової розвідки інвентаризовано експліцитні засоби маркування антецедента і консеквента, встановлено позиції їхнього породження в структурі речення, визначено особливості аранжування конституентів головної та підрядної клауз. У праці виявлено основні комунікативні типи складнопідрядного речення з підрядним умови і встановлено функції умовних речень релевантності. На прикладі функціонального навантаження дієслівних форм у цьому типі складнопідрядних речень прослідковано загальну тенденцію англійської мови до аналітизації.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: антецедент, генеративна граматика, експліцитний маркер, консеквент, середньоанглійська мова, складнопідрядне речення з підрядним умови.
Subjects: Дисертації
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 16 Feb 2017 08:22
Last Modified: 16 Feb 2017 08:22
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/18876

Actions (login required)

View Item View Item