Дисертація - Креативність як чинник соціальних змін

Ніколенко, Ксенія Вікторівна (2017) Дисертація - Креативність як чинник соціальних змін PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[img]
Preview
Text
Дисертац_я Ніколенко.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Обґрунтовується концепція соціальних змін у контексті креативності, доводиться думка, що мережеві форми організації сучасного суспільства, основні критерії та механізми соціальних зрушень, імплементація у суспільне життя постматеріальних цінностей, логіка трасформації соціальних процесів та їх континуації залежать від креативності як необхідної інваріанти кооперативних форм співіснування. Концептуально-теоретично і методологічно пояснюється специфіка взаємозумовленості креативності людей і відчутних соціальних змін, які пов'язуються з актуалізацією ціннісного вибору в українському суспільстві. У дослідженні підкреслюється важливість інновативності й інтелектуалів як специфіки прояву креативного процесу в мережевих суспільствах

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: креативність, мережеве суспільство, ціннісні зміни, інновативність, адаптація, соціальні трансформації.
Subjects: Дисертації
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 28 Apr 2017 12:18
Last Modified: 28 Apr 2017 12:18
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/19480

Actions (login required)

View Item View Item