Дисертація - Підготовка експертів з освіти в німецькомовних країнах Європейського Союзу

Пономаренко, Наталя Григорівна (2017) Дисертація - Підготовка експертів з освіти в німецькомовних країнах Європейського Союзу PhD thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[img]
Preview
Text
Дисертац_я Пономаренко Н. Г..pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Дисертаційне дослідження присвячено проблемі підготовки експертів з освіти в німецькомовних країнах Європейського Союзу. В роботі розкрито сутність понять «експертиза», експертиза в галузі освіти», «експерт», «експерт з освіти», здійснено їх порівняльний аналіз в українському та німецькомовному науковому просторі, визначено вимоги до експертів з освіти та їх завдання. Проаналізовано проблему підготовки експертів з освіти у педагогічній теорії. Охарактеризовано експертну діяльність в галузі освіти в німецькомовних країнах Європейського Союзу. Досліджено організаційно-методичні засади підготовки експертів з освіти, а саме охарактеризовано кваліфікаційні цілі, освітні програми, зміст, форми та методи підготовки експертів з освіти в німецькомовних країнах Європейського Союзу. Розглянуто підготовку експертів в галузі освіти в Україні та визначено напрями використання досвіду підготовки експертів з освіти в німецькомовних країнах Європейського Союзу в Україні на міжнародному, національному та інституційному рівнях.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: експертиза, експерт з освіти, організаційно-методичні засади підготовки експертів з освіти, кваліфікаційні цілі, зміст, форми, методи, німецькомовні країни Європейського Союзу.
Subjects: Дисертації
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 13 Oct 2017 08:10
Last Modified: 13 Oct 2017 08:10
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/20365

Actions (login required)

View Item View Item