Формування художньо-творчої активності студентів на заняттях з дисципліни «Рисунок»

Прохорова, Наталія Анатоліївна (2011) Формування художньо-творчої активності студентів на заняттях з дисципліни «Рисунок» Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». с. 201-203.

[img]
Перегляд
Текст
N_Prohorova_YPPZHOO_IM.pdf

Download (75kB) | Перегляд

Анотація

На сьогоднішній день у сучасній вищій школі існує традиційно створена методика викладання академічного рисунка, коріння якої сягає ще у давнину, коли навчання рисунку базувалося на студіюванні античних зразків і послідовному ретельному вивченні живої натури, результатом якого студент оволодівав навичками і прийомами класичного рисунка. Така методика залишається у більшості випадків незмінною і сьогодні у вищих художніх закладах України. Питання формування художньо-творчої активності студентів, що пов’язані з образотворчою діяльністю, належать до найбільш актуальних в сучасній художньо-педагогічній теорії і практиці.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: Художньо-творча активність; академічний рисунок; творча діяльність студентів; правила організації навчальних постановок
Типологія: Статті у наукометричних базах > РИНЦ
Наукові конференції > Всеукраїнські
Підрозділи: Інститути > Інститут мистецтв > Кафедра образотворчого мистецтва
Користувач, що депонує: Ольга Школьна
Дата внесення: 10 Квіт 2013 15:34
Останні зміни: 05 Бер 2015 16:58
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/645

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу