Інформатизація середньої освіти України: сучасні підходи та стратегія впровадження (за матеріалами Державної цільової програми «Сто відсотків»)

Кург, Володимир Валентинович та Ломаковська, Ганна Віталіївна та Морзе, Наталія Вікторівна та Проценко, Галина Олександрівна (2011) Інформатизація середньої освіти України: сучасні підходи та стратегія впровадження (за матеріалами Державної цільової програми «Сто відсотків») Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах (4-5). с. 10-18.

[img]
Перегляд
Текст
N_Morze_V_Kurg_H_Protsenko_H_Lomakivska_IITNZ_4-5.pdf

Download (319kB) | Перегляд

Анотація

Президентом України 2011 рік оголошено роком інформаційного суспільства та освіти. Розпорядженням Кабінету міністрів України від 27.08.2010 р. №1722-р схвалено Концепцію Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року. Міністерством науки і освіти України було створено робочу групу, якій доручено розробити проект Державної цільової програми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів освіти на 2011-215 рр.. В статті описано концептуальні засади даної програми, визначено та обґрунтовано основні пріоритети на основі вивченого досвіду та рекомендацій міжнародних організації щодо впровадження ІКТ у навчальний процес, запропоновано критерії визначення успішності основних кроків інформатизації.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: інформатизація освіти; інформаційно-комунікаційні технології; інформатичні компетентності; інформаційне суспільство
Типологія: Статті у журналах > Інші (не входять ні до фахових, ні до наукометричних баз)
Підрозділи: Інститути > Інститут суспільства > Кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін > Кафедра інформатики
Користувач, що депонує: Богдан Ігорович Грицеляк
Дата внесення: 15 Квіт 2013 19:02
Останні зміни: 13 Жов 2015 12:52
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/899

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу