Психологічний супровід професійно-особистісного розвитку вчителя в умовах інноваційної діяльності

Шевцова, Олена Михайлівна (2015) Психологічний супровід професійно-особистісного розвитку вчителя в умовах інноваційної діяльності Київ. ун-т імені Бориса Грінченка, Київ.

This is the latest version of this item.

[thumbnail of Shevtsova_ОМ_ 2015_128p.pdf]
Preview
Text
Shevtsova_ОМ_ 2015_128p.pdf

Download (341kB) | Preview

Abstract

Пропонований науково-методичний посібник є спробою узагальнення сучасних підходів до організації та здійснення психологічного супроводу професійно-особистісного розвитку вчителів, які впроваджують освітні інновації в педагогічну практику, психологічною службою системи освіти. Основну увагу приділено питанням психологічних особливостей професійно-особистісного розвитку вчителів, котрі працюють в умовах інноваційної педагогічної діяльності, обґрунтуванню наукових основ педагогічних інновацій як ключового чинника професійного зростання особистості вчителя; концептуальним підходам до реалізації психологічного супроводу вчителів-інноваторів в закладах освіти. Посібник складається з трьох розділів, кожен з яких присвячений певному проблемному питанню та додатково вміщує психологічний практикум, який може бути використаний як психологами системи освіти задля діагностичного та розвивального компонентів системи психологічного супроводу, так і вчителями-інноваторами для самодіагностики процесів власного професійно-особистісного розвитку.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: професійно-особистісний розвиток; психологічний супровід; учитель; інноваційна діяльність
Subjects: Підручники > Вища освіта
Divisions: Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра психології особистості та соціальних практик
Depositing User: Олена Михайлівна Шевцова
Date Deposited: 23 Nov 2015 09:24
Last Modified: 23 Nov 2015 09:24
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/10988

Available Versions of this Item

Actions (login required)

View Item View Item