Формування готовності майбутнього вчителя початкової школи до гуманізації педагогічної взаємодії

Нестеренко, Анна Вікторівна (2015) Формування готовності майбутнього вчителя початкової школи до гуманізації педагогічної взаємодії Наука України: проблеми сьогодення та перспективи розвитку (2). pp. 19-21.

[thumbnail of cnfnn.pdf]
Preview
Text
cnfnn.pdf

Download (234kB) | Preview

Abstract

Сучасні трансформації, які спричинюють демократизацію і гуманізацію всіх сфер суспільного життя, висувають на перший план вимогу формування активної, самостійної, високоморальної особистості, готової до ефективної взаємодії, що базується на основних засадах гуманістичного підходу. Особливе значення ця вимога має для майбутніх педагогів, оскільки від їх володіння необхідними для гуманістичної педагогічної взаємодії знаннями, цінностями і вміннями, значною мірою залежить успішність виховання молодого покоління, і іріентованого на розвиток і підтримку конструктивних міжособистісних взаємин. Учитель це не тільки професія, покликана трансформувати і передавати знання, це висока місія творити особистість, утверджувати людину в людині.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Педагогічна взаємодія; готовність вчителя початкової школи; гуманізація освітнього процесу
Subjects: Наукові конференції > Міжнародні
Divisions: Інститути > Педагогічний інститут > Кафедра початкової освіти та методик викладання природничо-математичних дисциплін
Depositing User: Ольга Набільська
Date Deposited: 18 Feb 2016 07:43
Last Modified: 18 Feb 2016 07:43
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/13248

Actions (login required)

View Item View Item