Інноваційна діяльність кафедри вищого навчальноео закладу як умова професійного становлення майбутнього педагога

Волинець, Катерина Іванівна (2016) Інноваційна діяльність кафедри вищого навчальноео закладу як умова професійного становлення майбутнього педагога Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації (10). pp. 163-165.

[thumbnail of Волинець .pdf]
Preview
Text
Волинець .pdf

Download (251kB) | Preview

Abstract

Однією із умов модернізації освіти є впровадження інноваційних підходів у навчально -виховний процес. Інтенсивний розвиток педагогічної інноватики на сучасному етапі відчутно впливає на погляди і природу педагогічного процесу, професійну діяльність педагогічних колективів навчальних закладів усіх типів. В той же час традиційна підготовка фахівців, орієнтована на формування знань, умінь, і навичок в предметній галузі, все більше відстає від сучасних вимог. Випускники ВНЗ відчувають труднощі в адаптації до швидкоплинних змін на ринку праці, оскільки в стінах вищих навчальних закладів вони часто отримують статичні, а не динамічні знання, які протягом життя можна поповнювати й оновлювати.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: підготовка педагога; педагогічна іноватика; інноваційна діяльність; компетентісний підхід
Subjects: Наукові конференції > Міжнародні
Статті у журналах > Збірники наукових праць
Divisions: Інститути > Педагогічний інститут > Кафедра початкової освіти та методик викладання природничо-математичних дисциплін
Depositing User: Ольга Набільська
Date Deposited: 10 Feb 2016 07:03
Last Modified: 10 Feb 2016 07:03
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/13796

Actions (login required)

View Item View Item