Methodological pproaches to formation of healthcare environment of a comprehensive educational institution

Волинець, Катерина Іванівна and Ващенко, Олена Миколаївна (2016) Methodological pproaches to formation of healthcare environment of a comprehensive educational institution Колективна (двоосібна). Publication Department at Drohobych Ivan Franko StatePedagogical University, Drohobych.

[thumbnail of Volunetc_MoNoGr.pdf]
Preview
Text
Volunetc_MoNoGr.pdf

Download (246kB) | Preview

Abstract

Зміни в соціально-політичних і економічних умовах життя, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність іноваційного підходу до системи навчання та виховання в галузі освіти, розробок та впровадження нових педагогічних технологій, що сприятимуть цілісному, різнобічному розвитку особистості школярів, їх самореалізації, психолого-соціальному зростанню.

Item Type: Monograph (Колективна (двоосібна))
Uncontrolled Keywords: доров'язбережувальне середовище; загальноосвітній навчальний заклад;
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет педагогічної освіти > Кафедра дошкільної освіти
Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Кафедра початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін
Depositing User: Кафедра Дошкільної освіти
Date Deposited: 07 Oct 2016 11:47
Last Modified: 16 Jan 2017 07:45
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/15195

Actions (login required)

View Item View Item