Підготовка дітей старшого дошкільного віку з зоровим відхиленням до навчання у школі

Вертугіна, Валентина Миколаївна and Луцан, Надія Іванівна (2016) Підготовка дітей старшого дошкільного віку з зоровим відхиленням до навчання у школі Колективна (двоосібна). Наір, Івано-Франківськ, в. Височана, 18.

[thumbnail of монографія.pdf]
Preview
Text
монографія.pdf

Download (201kB) | Preview

Abstract

Монографія присвячена результатам дослідження підготовки дітей старшого дошкільного віку із зоровим відхиленням до навчання у загальноосвітній школі. Розкрито психофізичні особливості дітей старшого дошкільного віку із зоровим відхиленням та специфіку організації навчальної діяльності цих дітей в умовах дошкільного навчального закладу загального типу. Представлено діагностичну систему, яка дозволж визначити рівні підготовленості дітей старшого дошкільного віку із зоровим відхи.'існпям до навчаїшя в школі за мотиваційно-вольовим, когнітивним, комунікативно-мовленнєвим критеріями.

Item Type: Monograph (Колективна (двоосібна))
Uncontrolled Keywords: Діти старшого шкільного віку; зорові відхилення; діти з особливими потребами;
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Наукові (входять до інших наукометричних баз, крім перерахованих, мають ISSN, DOI, індекс цитування)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет педагогічної освіти > Кафедра дошкільної освіти
Depositing User: Кафедра Дошкільної освіти
Date Deposited: 28 Dec 2016 08:48
Last Modified: 16 Jan 2017 07:47
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/18484

Actions (login required)

View Item View Item