Математичне моделювання механічної взаємодії вістря зондового мікроскопу з поверхнею

Моленко, Аліна С. and Гребенюк, Петро М. and Литвин, Оксана Степанівна and Прокопенко, Ігор Васильович and Литвин, Петро Мар’янович (2017) Математичне моделювання механічної взаємодії вістря зондового мікроскопу з поверхнею In: І Всеукраїнська інтернет-конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці», 19 травня 2017, м. Київ, Україна.

[thumbnail of A_Molenko_P_Grebenjuk_O_Lytvyn_I_Conf_FITU.pdf]
Preview
Text
A_Molenko_P_Grebenjuk_O_Lytvyn_I_Conf_FITU.pdf

Download (276kB) | Preview

Abstract

Грунтуючись на теоретичних підходах та наближеннях в середовищі для технічного моделювання MathWorks Matlab реалізовані математична модель механічної взаємодії вістря зондового мікроскопу з поверхнею та алгоритми практичних розрахунків її параметрів. Проілюстровано межі застосовності моделей, отримано залежності між ключовими параметрами, які визначають характер силових взаємодій вістря зонду з поверхнею. Отримані результати представляють інтерес для проведення прикладних досліджень засобами скануючої зондової мікроскопії та використання у підготовці майбутніх фахівців у галузі математичного моделювання, комп'ютерних наук та інформаційних технологій.

Item Type: Conference or Workshop Item (Paper)
Uncontrolled Keywords: скануюча зондова мікроскопія; модель Джонсона-Кендала-Робертса; модель Дерягіна-Мюллера-Топорова; комп'ютерне моделювання;
Subjects: Наукові конференції > Всеукраїнські
Divisions: Це архівні підрозділи > Кафедра комп'ютерних наук і математики
Depositing User: Оксана Степанівна Литвин
Date Deposited: 12 Jun 2017 06:00
Last Modified: 16 Apr 2018 11:28
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/19753

Actions (login required)

View Item View Item