Концептуальні засади психології особистісної саморегуляції підлітків з ментальними порушеннями розвитку

Макарчук, Наталія (2017) Концептуальні засади психології особистісної саморегуляції підлітків з ментальними порушеннями розвитку In: Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин" 23 квітня 2017 р..

[thumbnail of Makarchyk_NO.pdf]
Preview
Text
Makarchyk_NO.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Перед сучасною психологією постає важливе для її теорії та практики завдання – ефективне виявлення специфіки функціонування особистості з нетиповим розвитком. Це вимагає розроблення, оптимізації технологій діагностики, прогнозування та психологічної допомоги кожній такій особистості на певному віковому етапі її життєдіяльності. Співвідношення механізмів психофізичного розвитку, їх функціонування під впливом дефекту та формування на цьому фоні саморегуляції виявляється складною науковою проблемою, вирішення якої вимагає інтеграції наукових підходів та стратегій, що мають різне прикладне значення. У цьому контексті проблеми психічного розвитку, розвитку свідомості та самосвідомості й діяльності є взаємообумовленими в одному феномені особистісної саморегуляції.

Item Type: Conference or Workshop Item (Paper)
Uncontrolled Keywords: саморегуляція; ментальні порушення; операціональність; комплементарність психічної діяльності;
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Наукові конференції > Міжнародні
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра психології особистості та соціальних практик
Depositing User: доцент Лідія Іванівна Подшивайлова
Date Deposited: 07 Nov 2017 08:01
Last Modified: 07 Nov 2017 08:01
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/20673

Actions (login required)

View Item View Item