Соціально-філософський аналіз інформації в системі комунікацій

Санакуєв, Микола Георгійович (2015) Соціально-філософський аналіз інформації в системі комунікацій PhD thesis, Київський національний торговельно-економічний університет.

[thumbnail of Sanakuiev_M_CFAISK_obkl.jpg]
Preview
Image
Sanakuiev_M_CFAISK_obkl.jpg

Download (287kB) | Preview
[thumbnail of Sanakuiev_M_CFAISK.jpg]
Preview
Image
Sanakuiev_M_CFAISK.jpg

Download (759kB) | Preview

Abstract

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії. – Київський національний торговельно-економічний університет, МОН. – Київ, 2015. Дисертація присвячена дослідженню, інформації як одного з головних чинників онто і філогенезу та зростаючої ролі інформаційної комунікації у формуванні духовно-культурного та аксіологічного простору інформаційного суспільства. Проведено аналіз теоретичних та методологічних засад дослідження інформаційно-комунікативної взаємодії в сучасному суспільстві з точки зору її філософського змісту. З'ясовано сутність, зміст та структуру понять "інформація", "інформаційні комунікації" та діалектику їх взаємозв'язку. Через призму аксіологічного виміру проаналізовано значення інформації в процесі соціотворення. Досліджено особливості впровадження інформаційно-комунікативних технологій з точки зору соціокультурних процесів в суспільстві. Проаналізовано аксіологічне значення інформації у процесах формування суспільної свідомості. Окреслено основні проблени суспільства інформаційної доби та виокремлено виклики і-простору для збереження людської цілісності та гармонійного розвитку суспільства.

Item Type: Thesis (PhD)
Uncontrolled Keywords: інформація; діалектика інформації та комунікації; система комунікацій; людиновімірна сутність інформації; суспільство; аксіологічний вимір інформації; інформаційно-комунікативні технології; засоби масової інформації
Subjects: Автореферати > Спецради у інших ВНЗ
Divisions: Факультет журналістики > Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю
Depositing User: ст. викл Микола Георгійович Санакуєв
Date Deposited: 18 Dec 2017 08:01
Last Modified: 18 Dec 2017 08:01
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/22151

Actions (login required)

View Item View Item