Педагогічні технології в сучасних наукових дослідженнях: досвід та інновації

Прошкін, Володимир Вадимович (2017) Педагогічні технології в сучасних наукових дослідженнях: досвід та інновації Колективна (три і більше авторів). Вид-во ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», Старобільськ.

[thumbnail of V.Proshkin_MON_FITU.pdf]
Preview
Text
V.Proshkin_MON_FITU.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

У розділі подано педагогічну технологію реалізації навчання, заснованого на дослідженнях. Виділено її етапи: адаптаційний, мобільно-дослідницький та науково-дослідницький. У межах кожного етапу представлено найбільш значущі складники діяльності викладачів і студентів. Указано найважливішу вимогу до їх реалізації – зміст університетської підготовки майбутніх учителів забезпечується через таку організацією системи наукової роботи, за якої кожного студента залучають до наскрізного дослідження, що сприяє вибору єдиного напряму дослідження на всіх курсах навчання. Установлено, що найважливіше завдання дослідження полягає також у формуванні стійкої мотивації в студентів до дослідницької діяльності, довіри до науки, а також розкритті її позитивного іміджу в роботі сучасного педагога.

Item Type: Monograph (Колективна (три і більше авторів))
Uncontrolled Keywords: педагогічна технологія; навчання; засноване на дослідженнях; науково-дослідна робота; професійна підготовка; майбутній учитель.
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Це архівні підрозділи > Кафедра комп'ютерних наук і математики
Depositing User: Володимир Вадимович Прошкін
Date Deposited: 20 Dec 2017 12:45
Last Modified: 27 Nov 2018 08:26
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/22156

Actions (login required)

View Item View Item