Ранній розвиток дитини: потреба соціуму чи батьківські амбіції?

Половіна, Олена Анатоліївна (2018) Ранній розвиток дитини: потреба соціуму чи батьківські амбіції? Вихователь-методист дошкільного закладу (10). pp. 23-30.

[thumbnail of O_Polovina_.pdf]
Preview
Text
O_Polovina_.pdf

Download (1MB) | Preview

Abstract

Мрія кожної людини — досягти успіху. Мрія батьків — успіхи дітей. Більшість батьків вважають, що гарантією успіху є інтелект. Це спричинило справжнісінький бум запитів на замовлення освітніх послуг щодо раннього інтелектуального розвитку дитини. Батьки прагнуть з пелюшок навчити дитину читати, писати, володіти іноземною мовою, оскільки вважають, що так закладуть основу її подальшого успішного розвитку. Проте у гонитві за інтелектуальними здобутками дитини вони нехтують емоційною складовою власних з нею взаємин. Відтак не отримують від дітей очікуваних розуміння, підтримки, співчуття, турботи, щирої любові... Як же нівелювати резонанс між інтелектуальними надбаннями, що накопичувалися у дитини з раннього віку, і почуттєвими стосунками, які прагнуть отримати батьки?

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Ранній розвиток; емоційний інтелект; система емоційних ставлень; емоційна глухота;
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Інші (не входять ні до фахових, ні до наукометричних баз)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет педагогічної освіти > Кафедра дошкільної освіти
Depositing User: Кафедра Дошкільної освіти
Date Deposited: 29 Nov 2018 08:36
Last Modified: 29 Nov 2018 08:36
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24917

Actions (login required)

View Item View Item