Відгук офіційного опонента кандидата педаогічних наук Соловйова Т.Г. на дисертацію Чечко Т.М.

Чечко, Тетяна Миколаївна (2018) Відгук офіційного опонента кандидата педаогічних наук Соловйова Т.Г. на дисертацію Чечко Т.М. Doctoral thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Відгук офіційного опонента Соловйової Т.Г..pdf]
Preview
Text
Відгук офіційного опонента Соловйової Т.Г..pdf

Download (473kB) | Preview

Abstract

Дисертаційне дослідження присвячено проблемі соціально-педагогічної підтримки батьків дітей з особливостями психофізичного розвитку в дошкільних навчальних закладах. Узагальнено вітчизняні та зарубіжні практики соціально-педагогічної підтримки батьків у контексті проблеми дослідження. Вперше визначені поняття «соціально-педагогічна підтримка батьків дітей з особливостями психофізичного розвитку в дошкільному навчальному закладі», «розвиток виховного потенціалу батьків дітей з особливостями психофізичного розвитку в дошкільному навчальному закладі»; обґрунтовано змістову структуру соціально-педагогічної підтримки таких батьків в дошкільних навчальних закладах; розроблено критерії, показники та рівні розвитку виховного потенціалу батьків. Доведено дієвість змістово-методичного забезпечення соціально-педагогічної підтримки батьків дітей з особливостями психофізичного розвитку в дошкільних навчальних закладах.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: діти з особливостями психофізичного розвитку, дошкільний навчальний заклад, соціально-педагогічна підтримка, соціально-педагогічна підтримка батьків дітей з особливостями психофізичного розвитку в дошкільному навчальному закладі, оцінка потреб, розвиток виховного потенціалу батьків.
Subjects: Автореферати > Відгуки опонентів
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 30 Nov 2018 16:48
Last Modified: 30 Nov 2018 16:48
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/24974

Actions (login required)

View Item View Item