Компетенції викладачів вищої школи в добу змін: діагностика та аналітика (за результатами дослідження в Київському університеті імені Бориса Грінченка)

Прошкін, Володимир Вадимович and Хоружа, Людмила Леонідівна and Братко, Марія Василівна and Мельниченко, Ольга Володимирівна and Котенко, Ольга Володимирівна (2018) Компетенції викладачів вищої школи в добу змін: діагностика та аналітика (за результатами дослідження в Київському університеті імені Бориса Грінченка) Колективна (три і більше авторів). Київський ун-т імені Бориса Грінченка, Київ.

[thumbnail of V.Proshkin_KVVSDZ_FITU.pdf]
Preview
Text
V.Proshkin_KVVSDZ_FITU.pdf

Download (4MB) | Preview

Abstract

У аналітичному звіті наведено діагностичні та аналітичні результати дослідження, що стосується оцінювання компетенцій науково-педагогічних працівників Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках виконання проекту № 21720008 «Компетенції викладачів вищої школи в добу змін», що виконується за сприяння Міжнародного Вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів. Видання призначене для науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників, які цікавляться теоретико-методологічними та практичними питаннями вдосконалення професійної діяльності викладачів, модернізації та забезпечення якості вищої освіти в умовах її реформування.

Item Type: Monograph (Колективна (три і більше авторів))
Uncontrolled Keywords: компетенція; викладач; вища школа
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Монографії > Видані в Україні
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Кафедра комп'ютерних наук і математики
Depositing User: Володимир Вадимович Прошкін
Date Deposited: 13 Dec 2018 08:18
Last Modified: 13 Dec 2018 08:18
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/25384

Actions (login required)

View Item View Item