Особливості реалізації угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Братко, Ірина Василівна (2018) Особливості реалізації угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою Колективна (три і більше авторів). Вежа-Друк, Україна - Канада: сучасні наукові студії : кол. моногр. Луцк.

[thumbnail of I_Bratko_MONOG_CANADA.pdf]
Preview
Text
I_Bratko_MONOG_CANADA.pdf

Download (627kB) | Preview

Abstract

У міжнародній колективній монографії вміщено найновіші українсько-канадські суспільно-політичні, історичні, філологічні, культурно-просвітні та педагогічні дослідження в галузі сучасного канадознавства.Видання складається з трьох книг: перші дві українською мовою, третя-англійською. Подібне видання виходить в Україні вперше. Для науковців, аспірантів і докторантів, студентів, магістрів та викладачів факультетів міжнародних відносин, іноземної філології й журналістики, економіки та управління, педагогічної освіти й соціальної роботи, для осередків канадознавства в Україні, українських студій у Канаді, а також усіх, хто цікавиться дослідженнями українсько-канадської співпраці в різних сферах.

Item Type: Monograph (Колективна (три і більше авторів))
Uncontrolled Keywords: research in the field of modern Canadian history; Ukrainian-Canadian socio-political relations; canadian studies.
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Факультети > Факультет права та міжнародних відносин > Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права
Depositing User: Доцент Ірина Василівна Братко
Date Deposited: 20 Dec 2018 07:37
Last Modified: 20 Dec 2018 07:37
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/25619

Actions (login required)

View Item View Item