Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти керівництво для тренерів

Найда, Юлія Михайлівна and Софій, Наталія Зіновіївна (2018) Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти керівництво для тренерів м.Київ, Київ-2018.

[thumbnail of Y_Naida_INVZZSO_KSPKIO.pdf]
Preview
Text
Y_Naida_INVZZSO_KSPKIO.pdf

Download (17MB) | Preview

Abstract

Мета тренінгу для тренерів – зміцнити спроможності учасників щодо планування і проведення подальших тренінгів для вчителів і асистентів вчителів, які працюють в класах з інклюзивним навчанням. Склад учасників, як і склад тренерської команди, також відображає інклюзивний підхід. Адже серед учасників – викладачі обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти, вчителі, асистенти вчителів та інші фахівці. Серед тренерів – викладачі, представники громадських організацій, представники органів державної влади та інші. «Інклюзивне навчання у закладах загальної середньої освіти: керівництво для тренерів» містить необхідну теоретичну інформацію, опис видів діяльності, які у більшості своїй є інтерактивними, список рекомендованої літератури та он-лайн ресурсів, а також роздавальні матеріали, необхідні для проведення описаних у посібнику видів діяльності.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: Інклюзивне навчання;Команда психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами;Індивідуальна програма розвитку;інклюзивно-ресурсний центр;Індивідуалізація і диференціація викладання;
Subjects: Навчально-методичні матеріали > Навчально-методичні посібники
Divisions: Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Depositing User: Лаборант Марина Сергіївна Міщенко
Date Deposited: 04 Jan 2019 08:34
Last Modified: 04 Jan 2019 08:34
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/26219

Actions (login required)

View Item View Item