Активізація полімодального сприймання у дітей з особливими потребами та її зв’язок з їх інтелектуальним розвитком

Луцько, Катерина Василівна and Махлун, Валерія Олександрівна and Ступак, Діана Денисівна (2019) Активізація полімодального сприймання у дітей з особливими потребами та її зв’язок з їх інтелектуальним розвитком збірник тез наукових робіт учасників міжнародної науково-практичної конференції "Ключові питання наукових досліджень у сфері педагогіки та психології у XXI ст.". pp. 51-54.

[thumbnail of K_Lutsko_V_Makhlun_D_Stupak_APSDOPZIR_KSPKIO.pdf]
Preview
Text
K_Lutsko_V_Makhlun_D_Stupak_APSDOPZIR_KSPKIO.pdf

Download (335kB) | Preview

Abstract

Сенсорні процеси складають початковий етап і основу пізнання, є висхідною ланкою розумового і мовленнєвого розвитку дітей з особливими потребами. На рівні сенсорного розвитку готується перехід від чуттєвого до раціонального пізнання, від сприймання до мислення, формується основа подальшої інтелектуальної та практичної діяльності. Поєднання зорових, слухових та тактильно – рухових аналізаторів активізують пізнавальну сферу дитини, засвоєння та збагачення її лексичного запасу, мовлення в цілому. Сенсорний та інтелектуальний розвиток дитини при оволодінні мовленням сприяє її особистісному становленню, уможливлює гармонізацію стосунків у соціальному середовищі.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: спириймання; полімодальне сприймання; особливі потреби; інтелектуальний розвиток
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Наукові конференції > Міжнародні
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Depositing User: Доцент Катерина Василівна Луцько
Date Deposited: 19 Mar 2019 08:26
Last Modified: 19 Mar 2019 08:26
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/26831

Actions (login required)

View Item View Item