Зв’язок українських традицій та обрядів з релігією в образотворчому мистецтві

Братусь, Іван Вікторович and Гунька, Анна Миколаївна (2019) Зв’язок українських традицій та обрядів з релігією в образотворчому мистецтві In: Інноваційні пріоритети розвитку наукових знань, 29-30 березня 2019 року, Київ.

[thumbnail of І_Bratus_ А_Нunka_P_Korsun_IPRNZ.pdf]
Preview
Text
І_Bratus_ А_Нunka_P_Korsun_IPRNZ.pdf

Download (279kB) | Preview

Abstract

Розглянуто питання спадкоємності національної традиції у творчості українських художників в образотворчому мистецтві, відносно християнської релігії.

Item Type: Conference or Workshop Item (Paper)
Uncontrolled Keywords: Українські традиції; обряди; творчість українських художників; образотворче мистецтво; релігія
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Наукові конференції > Всеукраїнські
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет образотворчого мистецтва і дизайну > Кафедра образотворчого мистецтва
Depositing User: Анна Миколаївна Гунька
Date Deposited: 23 Apr 2019 05:53
Last Modified: 06 Oct 2023 08:44
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/27129

Actions (login required)

View Item View Item