Технології забезпечення безпеки мережевої інфраструктури

Бурячок, Володимир Леонідович and Аносов, Андрій Олександрович and Семко, Віктор Володимирович and Соколов, Володимир Юрійович and Складанний, Павло Миколайович (2019) Технології забезпечення безпеки мережевої інфраструктури Київський університет імені Бориса Грінченка, Київ.

[thumbnail of VL_Buriachok_TZBMI.pdf]
Preview
Text
VL_Buriachok_TZBMI.pdf

Download (6MB) | Preview

Abstract

У підручнику висвітлено основні способи боротьби з уразливостями різних телекомунікаційних технологій, розкрито методи організації захищеної передачі даних у незахищеному середовищі, докладно розглянуто спеціалізоване мережеве обладнання, що застосовується для проектування корпоративних проводових телекомунікаційних систем та мереж, а також для забезпечення (з урахуванням загроз) їх безпеки. Виклад зорієнтовано на аспірантів та магістрантів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціалізацією «Безпека інформаційно-комунікаційних систем» спеціальності 125 «Кібербезпека» галузі знань 12 «Інформаційні технології».

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: безпека; мережева інфраструктура
Subjects: Підручники > Вища освіта > Рекомендовані Вченою радою Університету
Divisions: Факультет інформаційних технологій та математики > Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка
Depositing User: Volodymyr Sokolov
Date Deposited: 25 Apr 2019 05:47
Last Modified: 25 Apr 2019 05:47
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/27191

Actions (login required)

View Item View Item