BIBLIOGRAPHY OF PARLIAMENTARISM IN UKRAINIANLANDS THROUGH 1648: Polish Kingdom, Grand Duchy of Lithuania, Polish-LithuanianCommonwealth

Михайловський, Віталій Миколайович (2018) BIBLIOGRAPHY OF PARLIAMENTARISM IN UKRAINIANLANDS THROUGH 1648: Polish Kingdom, Grand Duchy of Lithuania, Polish-LithuanianCommonwealth Одноосібна. Темпора, Київ.

[thumbnail of Bibliografia Parlamentaryzmu_Promo.pdf]
Preview
Text
Bibliografia Parlamentaryzmu_Promo.pdf

Download (378kB) | Preview
Official URL: http://tempora.com.ua

Abstract

Бібліографія історії парламентаризму на українських землях до 1648 р. є першим в українській історіографії опрацювання. Її особливість полягає в тому, що вся представлена в ній інформація структурована хронологічно та тематично. Такий спосіб презентації дозволяє швидко віднайти потрібну інформацію, а також побачити перспективні та малодосліджені аспекти історії парламентаризму. Книжка є другою в серії «Студії з історії парламентаризму на українських землях у XIV–XX cт.», що ставить за мету представити цей важливий і ма лодосліджений напрямок в українській історіографії. Для всіх, хто цікавиться історією України та Центрально-Східної Європи пізнього Середньовіччя та Ранньомодерної доби.

Item Type: Monograph (Одноосібна)
Uncontrolled Keywords: Історія парламентаризму; бібліографія; сейм; сеймик; воєводство; посол; Польське королівство; Велике князівство Литовське; Річ Посполита.
Subjects: Монографії > Видані в Україні
Divisions: Факультет суспільно-гуманітарних наук > Кафедра історії України
Depositing User: Віталій Миколайович Михайловський
Date Deposited: 03 Dec 2019 09:57
Last Modified: 03 Dec 2019 09:57
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/29584

Actions (login required)

View Item View Item