Modernization of Higher Pedagogical Education Content in the Caucasus Region Countries (Azerbaijan, Armenia, Georgia)

Федорчук, Ірина Володимирівна (2019) Modernization of Higher Pedagogical Education Content in the Caucasus Region Countries (Azerbaijan, Armenia, Georgia) Doctoral thesis, Житомирський державний університет імені Івана Франка.

[thumbnail of avtoref_Fedorchuk.pdf]
Preview
Text
avtoref_Fedorchuk.pdf

Download (414kB) | Preview

Abstract

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. – Житомирський державний університет імені Івана Франка, Житомир, 2019. У дисертації в порівняльно-педагогічному аспекті досліджено зміст вищої педагогічної освіти та шляхи його модернізації в Азербайджані, Вірменії, Грузії. Для розкриття організаційних і педагогічних засад вдосконалення зміст розглянуто в контексті ґенези вищої педагогічної освіти в цих країнах на тлі глобальних, суспільно-політичних, економічних та педагогічних детермінант його модернізації. Проаналізовано теоретичні засади модернізації змісту в цих країнах; окреслено напрями його розвитку у форматі провідних тенденцій. Виокремлено нормативний, структурний та дидактичний аспекти модернізації в зазначених країнах. Охарактеризовано особливості проектування змісту вищої педагогічної освіти на основі досліджень, за стандарто орієнтованого та компетентнісного підходів. Простежено теоретичні та регулятивні засади розвитку змісту освіти вчителів в Україні; окреслено перспективність досвіду досліджуваних країн в умовах модернізації вітчизняної вищої педагогічної освіти; обґрунтовано рекомендації щодо використання позитивних надбань Азербайджану, Вірменії, Грузії у вдосконаленні змістового компонента підготовки вчителів в Україні.

Item Type: Thesis (Doctoral)
Uncontrolled Keywords: content of education; higher pedagogical education; modernization of education; Azerbaijan; Armenia; Georgia; Bachelor and Master students
Subjects: Автореферати > Спецради у інших ВНЗ
Divisions: Це архівні підрозділи > Кафедра іноземних мов
Depositing User: Ірина Володимирівна Федорчук
Date Deposited: 09 Jan 2020 07:17
Last Modified: 09 Jan 2020 07:17
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/30524

Actions (login required)

View Item View Item