Формування готовності майбутніх педагогів до організації партнерської взаємодії між учасниками освітнього процесу

Голота, Наталія Миколаївна and Карнаухова, Антоніна Валеріївна (2020) Формування готовності майбутніх педагогів до організації партнерської взаємодії між учасниками освітнього процесу Неперервна професійна освіта: теорія і практика (2 (63)). pp. 35-41. ISSN 1609-8595

[thumbnail of N_Golota_A_Karnaukhova_PPO_PI_2020.pdf]
Preview
Text
N_Golota_A_Karnaukhova_PPO_PI_2020.pdf

Download (549kB) | Preview

Abstract

У статті проаналізовано поняття «готовності» майбутніх педагогів до здійснення професійної діяльності; дано визначення поняття готовності майбутніх педагогів до організації педагогічного партнерства у закладах освіти; схарактеризовані основні інтерактивні технології та методи, необхідні для формування готовності у майбутніх педагогів до організації педагогічного партнерства в процесі викладання педагогічних дисциплін. Обґрунтовано використання інтерактивних технологій та методів у практичній діяльності, що свідчить про доцільність системного та творчого застосування у контексті успішного виконання семінарських, практичних та лабораторних занять з дисциплін «Педагогічне партнерство» і «Дидактика початкової школи».

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: готовність; інтерактивні технології; майбутні педагоги; педагогічне партнерство; педагогічні дисципліни.
Subjects: Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Факультет педагогічної освіти > Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук
Depositing User: Кафедра педагогіки та психології
Date Deposited: 10 Sep 2020 08:55
Last Modified: 10 Sep 2020 08:55
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/31749

Actions (login required)

View Item View Item