Гусар, Ангеліна Вікторівна (2021) Відгук опонента Потапенка С.І. на дисертацію Гусар А. В. на тему «Мовні засоби втілення давньоскандинавських міфологем у сучасному пісенному дискурсі (на матеріалі шведської та англійської мов)» Кандидат thesis, Київський університет імені Бориса Грінченка.
|
Текст
Відгук Потапенка_ Гусар.PDF Download (6MB) |
Анотація
Відгук опонента Потапенка С.І. на дисертацію Гусар А. В. на тему «Мовні засоби втілення давньоскандинавських міфологем у сучасному пісенному дискурсі (на матеріалі шведської та англійської мов)»
| Тип елементу : | Спеціалізовані вчені ради (Кандидат) |
|---|---|
| Ключові слова: | Відгук опонента Потапенка С.І. на дисертацію Гусар А. В. на тему «Мовні засоби втілення давньоскандинавських міфологем у сучасному пісенному дискурсі (на матеріалі шведської та англійської мов)» |
| Типологія: | Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Автореферати > Відгуки опонентів |
| Підрозділи: | Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм |
| Користувач, що депонує: | Ганна Сало |
| Дата внесення: | 07 Черв 2021 05:39 |
| Останні зміни: | 07 Черв 2021 05:39 |
| URI: | https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/36557 |
Actions (login required)
![]() |
Перегляд елементу |


