Вплив мотивації футболістів аматорів на змагальну діяльність

Поляничко, Олена Миколаївна and Лахтадир, Олена Володимирівна and Єретик, Анатолій Анатолійович and Коротя, Володимир and Совгіря, Тетяна (2021) Вплив мотивації футболістів аматорів на змагальну діяльність Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова (8(139)). pp. 70-75.

[thumbnail of O_Polianychko_O_Lachtadur_A_Yeretyk_FZFVS.pdf] Text
O_Polianychko_O_Lachtadur_A_Yeretyk_FZFVS.pdf

Download (319kB)

Abstract

Стрімкий розвиток українського аматорського футболу спонукає науковців до проведення досліджень у вивченні мотивації спортсменів до тренування і прийнятті участі у змаганнях. Прагнення футболістів до успіху, задоволення потреби бути членом спортивної команди об‟єднаною спільними цілями, інтересами мотивами. Метою нашого дослідження було розкриття особливостей впливу мотивації до занять футболом спортсменів аматорів ФК м. Києва на їх змагальну діяльність. В дослідженні взяли добровільну участь футболістів аматорів ФК «Стіна» 1 Ліга, м. Київ та ФК «Дарниця» 2 Ліга, м. Київ, віком від 20 до 45 років кожного клубу відповідно, загальною кількістю у 40 спортсменів. Питання впливу мотивації на змагальну діяльність у аматорському футболі нами вивчалось за допомогою наступних методик:А. В. Шаболтас «Мотиви заняття спортом» та тестом «Мотивація досягнення успіху» Т. Елерса.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: спортсмени аматори; спортивна мотивація; аматорський футбол; спортивна команда; футбольний клуб.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту
Depositing User: доцент Олена Миколаївна Поляничко
Date Deposited: 27 Aug 2021 10:39
Last Modified: 27 Aug 2021 10:39
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/37024

Actions (login required)

View Item View Item