Основи медичних знань. Перша медична допомога

Мойсак, Олександр Данилович and Тимчик, Олеся Володимирівна (2020) Основи медичних знань. Перша медична допомога Київський університет Бориса Грінченка, Київ.

[thumbnail of Osn_med_zn_PMD_Tymchyk_FZFVS.pdf] Text
Osn_med_zn_PMD_Tymchyk_FZFVS.pdf

Download (2MB)

Abstract

Навчальний посібник для практичних та самостійних робіт студентів вищих навчальних закладів.Навчальний посібник призначений для самостійної аудиторної та позааудиторної підготовки студентів вищих навчальних закладів до практичних та семінарських занять з основ медичних знань. Посібник сприятиме реалізації основної мети медичної підготовки педагогічних працівників – підготовки педагога до надання першої медичної допомоги при невідкладних станах та проведення освітньої і виховної роботи з питань охорони та зміцнення здоров'я дітей. Навчальний посібник допоможе студентам ще до практичних занять навчитись використовувати набуті теоретичні знання для вирішення практичних питань, пов’язаних з своєчасним прийняттям правильного рішення у тій чи іншій ситуації, пов’язаній зі здоров'ям людини , яка може виникнути у повсякденній роботі.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: патологія; нозологія; етіологія; патогенез; тонометр; перша допомога; невідкладні стани; інфаркт; інсульт
Subjects: Навчально-методичні матеріали > Навчально-методичні посібники
Divisions: Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра фізичної терапії та ерготерапії
Depositing User: Олеся Володимирівна Тимчик
Date Deposited: 21 Oct 2021 07:29
Last Modified: 21 Oct 2021 07:29
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/37600

Actions (login required)

View Item View Item