Проблеми наративного аналізу сучасних медіатекстів

Зражевська, Ніна Іванівна (2021) Проблеми наративного аналізу сучасних медіатекстів Актуальні проблеми медіапростору: мaтepiaли IІI Bceyкpaïнcькoï нayкoвo-пpaктичнoï кoнфepeнцiï (Kиïв, 08 квiтня 2021 p.).. pp. 48-54.

[thumbnail of N_Zrazhevska_Konf_2021_FJ.pdf] Text
N_Zrazhevska_Konf_2021_FJ.pdf

Download (139kB)

Abstract

Актуальність дослідження медіанаративу полягає у тому, що виявлення оповідних стратегій в медіаповідомленнях дозволяють розкрити ідеологічний підтекст і приховані міфи в контексті дискурсу постправди, маніпуляцій і пропаганди. Завдання і мета дослідження - показати, як за допомогою наративного аналізу медіа можна виявити приховані змісти, ідеологію, міфи, навіть в структурі так званих ненаративних медіа: новинної журналістики. Важливим в цьому дискурсі є легітимізація наративного аналізу новинних медіа, а також виявлення оптик і експансій наративних технік в так званих оповідних медіа разом із включенням їх в більш широкий контекст сучасних соціокультурних трансформацій.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: репортаж; коментар; нарис; новинний жанр
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Наукові конференції > Всеукраїнські
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет журналістики > Кафедра міжнародної журналістики
Depositing User: Nina Zrazhevska
Date Deposited: 23 May 2023 11:43
Last Modified: 23 May 2023 11:43
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/45222

Actions (login required)

View Item View Item