Оцінка мотивації професійної діяльності тренерів з баскетболу

Комоцька, Оксана Сергіївна та Пітенко, Сергій Леонідович (2025) Оцінка мотивації професійної діяльності тренерів з баскетболу Спортивна наука та здоров'я людини (01). с. 104-115. ISSN 2664-2069

[thumbnail of O_Komotska_S_Pitenko_SNZL_01_2025_ukr.pdf] Текст
O_Komotska_S_Pitenko_SNZL_01_2025_ukr.pdf - Опублікована версія

Download (1MB)
Офіційне посилання: http://sporthealth.kubg.edu.ua/

Анотація

Актуальність. Дослідження мотивації професійної діяльності тренерів з баскетболу набуває особливої актуальності в контексті розвитку сучасного спорту та підготовки молодих спортсменів. Особливої уваги потребує вивчення питань професійної мотивації тренерів, які працюють з юними спортсменами і причетні до потужного впливу на несформовану особистість. У контексті зазначеного, Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга постала унікальним середовищем для дослідження професійної мотивації тренерів.

Тип елементу : Стаття
Ключові слова: баскетбол; оцінка; мотивація; професійна діяльність; дитячо-юнацький спорт; управління командою; тренерська діяльність.
Типологія: Статті у періодичних виданнях > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Підрозділи: Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту
Користувач, що депонує: Оксана Сергіївна Комоцька
Дата внесення: 25 Бер 2025 11:02
Останні зміни: 25 Бер 2025 11:02
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/51394

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу