Рецензія Мартич Р.В. на дисертацію Дейнеги Євгена Олександровича «Релігія як чинник формування етноментальності у вітчизняних освітніх практиках: історія і сучасність»

Дейнега, Євген Олександрович (2025) Рецензія Мартич Р.В. на дисертацію Дейнеги Євгена Олександровича «Релігія як чинник формування етноментальності у вітчизняних освітніх практиках: історія і сучасність» Доктор філософії thesis, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.

[thumbnail of Validation_Report_Рецензія Мартич_Дейнега.pdf] Текст
Validation_Report_Рецензія Мартич_Дейнега.pdf

Download (12kB)

Анотація

Рецензія Мартич Р.В. на дисертацію Дейнеги Євгена Олександровича «Релігія як чинник формування етноментальності у вітчизняних освітніх практиках: історія і сучасність»

Тип елементу : Спеціалізовані вчені ради (Доктор філософії)
Ключові слова: Рецензія Мартич Р.В. на дисертацію Дейнеги Євгена Олександровича «Релігія як чинник формування етноментальності у вітчизняних освітніх практиках: історія і сучасність»
Типологія: Спецради Університету > Відгуки, рецензії
Підрозділи: Докторська школа
Користувач, що депонує: Ганна Сало
Дата внесення: 30 Черв 2025 11:03
Останні зміни: 30 Черв 2025 11:03
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/52327

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу