Артрежисура шкільного свята: між естетикою, терапією і педагогікою

Лєвіт, Дмитро Анатолійович (2025) Артрежисура шкільного свята: між естетикою, терапією і педагогікою In: «Соціально-емоційна культура учасників і учасниць освітнього процесу», 4 червня 2025 р., Слов'янськ-Дніпро.

[thumbnail of Lievit_D_SEKUOP_ARTRSKSV_FMMH.pdf] Текст
Lievit_D_SEKUOP_ARTRSKSV_FMMH.pdf - Опублікована версія

Download (785kB)
Офіційне посилання: http://umo.edu.ua/news/uchastj-vikladachiv-ta-zdob...

Анотація

У статті розглядається артрежисура шкільного свята як сучасна педагогічна технологія, що інтегрує естетичні, терапевтичні та освітні компоненти. Автор аналізує святкову подію в контексті її впливу на емоційний стан дітей, формування соціальних навичок, розвиток творчого потенціалу та залучення до культурної взаємодії. Висвітлюється роль артрежисера як педагога-режисера, що формує емоційно значущий простір для досвіду приналежності, співтворчості та самовираження. Розкривається значення сценарно-композиційного мислення, емоційної динаміки, інклюзії та післясвяткової рефлексії як важливих складників сучасного підходу до організації шкільних подій. Особливу увагу приділено значенню свята як «соціального контейнера» в умовах стресу, спричиненого воєнним станом.

Тип елементу : Доповідь на конференції чи семінарі (Тези)
Ключові слова: артрежисура; шкільне свято; педагогіка партнерства; емоційний інтелект; інклюзія; сценарне мислення; дитяча творчість; артпедагогіка; соціальна згуртованість; емоційна підтримка
Типологія: Наукові конференції > Міжнародні
Підрозділи: Факультет музичного мистецтва і хореографії > Кафедра академічного та естрадного вокалу
Користувач, що депонує: Дмитро Анатолійович Лєвіт
Дата внесення: 03 Лип 2025 08:10
Останні зміни: 03 Лип 2025 08:10
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/52448

Actions (login required)

Перегляд елементу Перегляд елементу