Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності в процесі ткання тематичного гобелену (організація виконання у формі групового проекту)

Буйгашева, Алла Борисівна and Конопко, Олександра Іванівна (2011) Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності в процесі ткання тематичного гобелену (організація виконання у формі групового проекту) Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». pp. 27-29.

[thumbnail of A_Byihasheva_O_Konopko_YPPZHOO_IM.pdf]
Preview
Text
A_Byihasheva_O_Konopko_YPPZHOO_IM.pdf

Download (62kB) | Preview

Abstract

Ручне ткацтво - незвичне в наш час старовинне ремесло. Килимарство – надзвичайно древній вид мистецтва, яке було розвинене ще у стародавніх єгиптян, греків, персів, скіфів. Характерна особливість сучасного гобелену - це естетично активна роль самого текстильного матеріалу, підкреслена і посилена тематичною розробкою композиції на будь-яку тематику з урахуванням матеріальності, фактурності, кольорової насиченості. Поглиблене вивчення азів цього виду техніки долучає студентів до історії ремесел, дає можливість надалі самостійно вдосконалювати техніку і прийоми ткацтва у процесі виконання своїх творчих робіт, а як наслідок цього найголовніше - вміння навчати інших.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Гобелен; ручне ткацтво; виховні завдання гобелену; художньо-розвивальні завдання ручного ткацтва.
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Наукові конференції > Всеукраїнські
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет образотворчого мистецтва і дизайну > Кафедра образотворчого мистецтва
Depositing User: Анна Миколаївна Гунька
Date Deposited: 10 Apr 2013 15:35
Last Modified: 13 Apr 2013 15:28
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/640

Actions (login required)

View Item View Item