Формування художньо-творчої активності студентів на заняттях з дисципліни «Рисунок»

Прохорова, Наталія Анатоліївна (2011) Формування художньо-творчої активності студентів на заняттях з дисципліни «Рисунок» Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». pp. 201-203.

[thumbnail of N_Prohorova_YPPZHOO_IM.pdf]
Preview
Text
N_Prohorova_YPPZHOO_IM.pdf

Download (75kB) | Preview

Abstract

На сьогоднішній день у сучасній вищій школі існує традиційно створена методика викладання академічного рисунка, коріння якої сягає ще у давнину, коли навчання рисунку базувалося на студіюванні античних зразків і послідовному ретельному вивченні живої натури, результатом якого студент оволодівав навичками і прийомами класичного рисунка. Така методика залишається у більшості випадків незмінною і сьогодні у вищих художніх закладах України. Питання формування художньо-творчої активності студентів, що пов’язані з образотворчою діяльністю, належать до найбільш актуальних в сучасній художньо-педагогічній теорії і практиці.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Художньо-творча активність; академічний рисунок; творча діяльність студентів; правила організації навчальних постановок
Subjects: Статті у наукометричних базах > РИНЦ
Наукові конференції > Всеукраїнські
Divisions: Факультет образотворчого мистецтва і дизайну > Кафедра образотворчого мистецтва
Depositing User: Анна Миколаївна Гунька
Date Deposited: 10 Apr 2013 15:34
Last Modified: 05 Mar 2015 16:58
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/645

Actions (login required)

View Item View Item