Інформатизація середньої освіти України: сучасні підходи та стратегія впровадження (за матеріалами Державної цільової програми «Сто відсотків»)

Кург, Володимир Валентинович and Ломаковська, Ганна Віталіївна and Морзе, Наталія Вікторівна and Проценко, Галина Олександрівна (2011) Інформатизація середньої освіти України: сучасні підходи та стратегія впровадження (за матеріалами Державної цільової програми «Сто відсотків») Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах (4-5). pp. 10-18.

[thumbnail of N_Morze_V_Kurg_H_Protsenko_H_Lomakivska_IITNZ_4-5.pdf]
Preview
Text
N_Morze_V_Kurg_H_Protsenko_H_Lomakivska_IITNZ_4-5.pdf

Download (319kB) | Preview

Abstract

Президентом України 2011 рік оголошено роком інформаційного суспільства та освіти. Розпорядженням Кабінету міністрів України від 27.08.2010 р. №1722-р схвалено Концепцію Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року. Міністерством науки і освіти України було створено робочу групу, якій доручено розробити проект Державної цільової програми впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів освіти на 2011-215 рр.. В статті описано концептуальні засади даної програми, визначено та обґрунтовано основні пріоритети на основі вивченого досвіду та рекомендацій міжнародних організації щодо впровадження ІКТ у навчальний процес, запропоновано критерії визначення успішності основних кроків інформатизації.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: інформатизація освіти; інформаційно-комунікаційні технології; інформатичні компетентності; інформаційне суспільство
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Інші (не входять ні до фахових, ні до наукометричних баз)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Кафедра інформатики
Depositing User: Богдан Ігорович Грицеляк
Date Deposited: 15 Apr 2013 19:02
Last Modified: 13 Oct 2015 12:52
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/899

Actions (login required)

View Item View Item