Теоретико-методологічні засади підготовки викладачів вищої школи в умовах магістратури

Батечко, Ніна Григорівна (2016) Теоретико-методологічні засади підготовки викладачів вищої школи в умовах магістратури EngD thesis, КУ ім.Б. Грінченка.

[img]
Preview
Text
ДИСЕРТАЦ_Я Батечко 9.03.16 Нова.pdf

Download (6MB) | Preview

Abstract

Дисертація містить теоретичні та методологічні основи підготовки викладачів вищої школи в умовах магістратури вищого навчального закладу. Проаналізовано основні поняття дослідження, сучасний стан проблеми підготовки викладачів вищої школи у вітчизняній та зарубіжній педагогічній теорії та практичній діяльності вищих навчальних закладів. Розглянуто особливості діяльності інституту магістратури в системі вищої освіти України та його значущість для підготовки викладачів вищої школи. Подано структуру професійно-педагогічної компетентності викладача вищої школи. Представлено концепцію підготовки викладачів вищої школи в умовах магістратури та технологію її реалізації. Побудовано акмесинергетичну модель підготовки викладачів вищої школи в умовах магістратури. Обґрунтовано та експериментально перевірено організаційно- методичні засади підготовки викладачів вищої школи в умовах магістратури. Визначено показники та критерії сформованості професійно-педагогічної компетентності викладачів вищої школи.

Item Type: Thesis (EngD)
Uncontrolled Keywords: викладач вищої школи, магістратура, магістр, акмесинергетичний підхід, професійно-педагогічна компетентність, підготовка викладачів вищої школи.
Subjects: Дисертації
Divisions: НМЦ > НМЦ досліджень, наукових проектів та програм
Depositing User: Ганна Сало
Date Deposited: 25 Mar 2016 06:52
Last Modified: 25 Mar 2016 06:52
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/14152

Actions (login required)

View Item View Item