Професіоналізація студентів: ціннісно-мотиваційні аспекти

Музика, Олена Оксентівна (2017) Професіоналізація студентів: ціннісно-мотиваційні аспекти Дошкільна і початкова освіта: сьогодення і перспективи розвитку : Матеріали Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (17-18 травня 2017 року). – Київ : Київський університет імені Бориса Грінченка.

[img]
Preview
Text
Muzyka_O_O_PSMA_KPP_2017.pdf

Download (329kB) | Preview

Abstract

Розглядається професійне навчання як необхідний етап професіоналізації у студентському віці, що здійснюється у навчально-професійній діяльності. Те, які саме мотиваційні чинники, зовнішні чи внутрішні, визначають цю діяльність, залежить від її цінності для студентів. За недостатнього ціннісного ставлення до майбутньої професійної діяльності та переважання зовнішньої мотивації процес професіоналізації відбувається неефективно, він фактично одразу припиняється, як тільки зникають зовнішні підкріплення. За умов ціннісного ставлення до професії, включення її до власних життєвих планів, віднесення до сфери задоволення власних особистісних потреб, переважання внутрішньої мотивації, навпаки, процес професіоналізації здійснюється ефективно.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: професіоналізація; навчально-професійна діяльність; ціннісно-мотиваційні чинники; зовнішня мотивація; внутрішня мотивація; особистісні цінності;
Subjects: Наукові конференції > Всеукраїнські
Divisions: Institutes > Pedagogical Institute > Chair of Pedagogy and Psychology
Depositing User: доцент Олена Оксентівна Музика
Date Deposited: 22 May 2017 07:45
Last Modified: 22 May 2017 07:45
URI: http://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/19629

Actions (login required)

View Item View Item