Умови зменшення дестабілізаційних чинників в освітньому процесі дітей з аутизмом

Скрипник, Тетяна Вікторівна (2016) Умови зменшення дестабілізаційних чинників в освітньому процесі дітей з аутизмом Освіта та педагогічна наука, 164 (1). pp. 39-45.

Warning
There is a more recent version of this item available.
[thumbnail of T_Skrypnyk_EAPS_OTPN_KSPKIO_IL.pdf]
Preview
Text
T_Skrypnyk_EAPS_OTPN_KSPKIO_IL.pdf

Download (2MB) | Preview

Abstract

Незважаючи на опанування українськими освітянами певними стратегічними аспектами інклюзивної політики, культури і практики, а також алгоритмом підготовки й упровадження освітнього процесу для дітей з особливими потребами, багато складників цього процесу залишаються невирішеними. Серед таких питань - створення умов для безперешкодної освіти дітей з аутизмом. Необізнаність фахівців і батьків у цьому питанні призводить до їхньої безпорадності й песимістичних прогнозів щодо перспектив отримання освіти цими дітьми. Мета статті - розкрити умови безбар'єрного й відповідного освітнього середовища для дітей з аутизмом як одного зі шляхів задоволення їхніх особливих освітніх потреб.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: аутизм; педагогічний дизайн; безперешкодна освіта; структуроване навчання; педагогічний експеримент
Subjects: Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Статті у журналах > Фахові (входять до переліку фахових, затверджений МОН)
Divisions: Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти > Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Depositing User: Лаборант Ірина Ігорівна Пурська
Date Deposited: 22 Nov 2016 12:19
Last Modified: 22 Nov 2016 12:19
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/15823

Available Versions of this Item

Actions (login required)

View Item View Item