Єжижанська, Тетяна Сергіївна (2017) Гра видавців і держави: патерналізм чи комунікація? Колективна (три і більше авторів). Вежа-Друк, м. Луцьк.
Перегляд |
Текст
T_Yezhyzhanska_IJ.pdf Download (276kB) | Перегляд |
Анотація
Українські видавництва не повинні надто розраховувати на державну підтримку національного книжкового ринку України. Видавцям необхідно розбудовувати видавничі комунікації у суспільстві, займатися промоцією читання для дітей і дорослих.
| Тип елементу : | Монографія (Колективна (три і більше авторів)) |
|---|---|
| Ключові слова: | книжкові видавництва; PR; зв’язки з громадськістю; PR-комунікації; видавнича комунікація |
| Типологія: | Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Монографії > Видані в Україні |
| Підрозділи: | Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Факультет журналістики > Кафедра медіапродюсування та видавничої справи |
| Користувач, що депонує: | викладач Тетяна Сергіївна Єжижанська |
| Дата внесення: | 04 Січ 2018 11:59 |
| Останні зміни: | 20 Лист 2018 08:14 |
| URI: | https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/22957 |
Actions (login required)
![]() |
Перегляд елементу |


