Третяк, Ольга Петрівна (2021) Професійна підготовка вчителів до виховання толерантності в учнів початкової школи Якість освіти: зміни заради прогресу: збірник матеріалів ІV Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф., 19 жовтня 2021 р. Київ. ІПО КУБГ, 2021. 213 c.. с. 186-190.
|
Текст
О.Третяк_QuOZZP_IPO.pdf Download (235kB) |
Офіційне посилання: https://docs.google.com/document/d/1lshZReyP_FKa7V...
Анотація
У статті розповідається про необхідність професійної підготовки вчителів до виховання толерантності в учнів початкової школи. Адже виховання у молодших школярів толерантності великою мірою залежить від гуманістичної спрямованості особистості вчителя, який ставиться до дитини як до найвищої цінності.
| Тип елементу : | Стаття |
|---|---|
| Ключові слова: | толерантність; виховання; фаховий рівень; моральні якості; зростаюча жорстокість, комунікативність |
| Типологія: | Це архівна тематика Київського університету імені Бориса Грінченка > Наукові конференції > Всеукраїнські |
| Підрозділи: | Це архівні підрозділи Київського університету імені Бориса Грінченка > Інститут післядипломної освіти > Кафедра дошкільної та початкової освіти |
| Користувач, що депонує: | Ольга Петрівна Третяк |
| Дата внесення: | 05 Січ 2022 08:30 |
| Останні зміни: | 05 Січ 2022 08:30 |
| URI: | https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/40443 |
Actions (login required)
![]() |
Перегляд елементу |


