Особливості застосування функціональних петель для підвищення працездатності м’язів–стабілізаторів кору в оздоровчому фітнесі

Кожанова, Ольга Сергіївна and Пітенко, Сергій Леонідович (2021) Особливості застосування функціональних петель для підвищення працездатності м’язів–стабілізаторів кору в оздоровчому фітнесі «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань) матеріали ІХ Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції. pp. 135-138.

[thumbnail of S_Pitenko_O_Kozhanova_FZFVS.pdf] Text
S_Pitenko_O_Kozhanova_FZFVS.pdf

Download (978kB)

Abstract

В останні роки спостерігається посилення інтересу до функціональних тренувань, спрямованих на розвиток м'язів-стабілізаторів (core). Така тенденція простежується, як у фітнесі та реабілітації, так і в спорті. До м'язів-стабілізаторів, для яких в практиці фітнесу найчастіше застосовують термін «м'язи кора» (від англ. «сore» – центр, ядро), відносять попереково-тазовий комплекс, грудний і шийний відділи хребта. М'язи-стабілізатори (м'язи кора) – це комплекс глибоких м'язів, завдання яких полягає в стабілізації хребта, тазу і стегон.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: Функціональні петлі; працездатність; кор; фітнес
Subjects: Наукові конференції > Всеукраїнські
Divisions: Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра спорту та фітнесу
Depositing User: Викладач Євгенія Валеріївна Цикоза
Date Deposited: 23 Aug 2022 15:09
Last Modified: 23 Aug 2022 15:09
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/41700

Actions (login required)

View Item View Item