Теорія електричних кіл і сигналів в інформаційному та кіберпросторах

Астапеня, Володимир Михайлович and Бржевська, Зореслава Михайлівна and Мазур, Наталія Петрівна and Складанний, Павло Миколайович and Тихонов, Юрій Олександрович (2023) Теорія електричних кіл і сигналів в інформаційному та кіберпросторах Київський університет імені Бориса Грінченка, Україна, Київ.

[thumbnail of V_Astapenia_Z_Brzhevska_N_Mazur_ta_in_TEKSIK_2023_FITM.pdf] Text
V_Astapenia_Z_Brzhevska_N_Mazur_ta_in_TEKSIK_2023_FITM.pdf

Download (2MB)

Abstract

У посібнику викладені інформаційні та методичні матеріали для проведення лабораторних робіт з дисципліни «Теорія кіл і сигналів інформаційному та кіберпросторах та «Теорії електричних кіл та сигналів». Посібник містить опис та завдання до лабораторних робіт, що складені авторами при викладанні в Університеті Грінченка цих дисциплін, дає можливість отримати інформацію з питань, які є складовими навчальних програм вивчення дисциплін в рамках підготовки бакалаврів спеціальностей 125 Кібербезпека та 123 Комп’ютерна інженерія. Загальна кількість лабораторних робіт - 21. Для кожної з робіт визначені короткі теоретичні положення та контрольні питання, що дозволяють якісно підготуватися до виконання робіт та оцінити знання студентів з лабораторної роботи.

Item Type: Book
Uncontrolled Keywords: Теорія електричних кіл; кібербепзека; кіберпростір
Subjects: Навчальні посібники
Divisions: Факультет інформаційних технологій та математики > Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка
Depositing User: Павло Миколайович Складанний
Date Deposited: 05 Jun 2023 11:04
Last Modified: 05 Jun 2023 11:04
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/45391

Actions (login required)

View Item View Item