Особливості викладання дитячого фітнесу в школі в сучасних умовах

Пітенко, Сергій Леонідович and Кожанова, Ольга Сергіївна (2022) Особливості викладання дитячого фітнесу в школі в сучасних умовах Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту учнівської та студентської молоді. pp. 148-151.

[thumbnail of S_Ppitenko_Konf_2022_FZFVS.pdf] Text
S_Ppitenko_Konf_2022_FZFVS.pdf

Download (413kB)

Abstract

У публікації розкриваються особливості впровадження в зміст фізкультурно-оздоровчих занять, форм і методів роботи в школі сучасних фізкультурно-оздоровчих технологій, що визначалися за результатами анкетного опитування вчителів фізичної культури міста Києва. За даними провідних фахівців, діючі програми з фізичної культури у школі значною мірою орієнтовані на виконання контрольних нормативів з фізичної підготовленості. Зміст програм наповнений видами рухової активності, що користуються низькою популярністю у дітей, що викликає у школярів незадоволення і не стимулює їх до занять фізичною культурою і спортом. Вважаємо, що для підвищення їх рухової активності, поліпшення фізичної підготовленості на сучасному етапі розвитку суспільства актуальними є пошуки нових підходів, засобів та технологій в системі фізичного виховання дітей за рахунок впровадження сучасних фізкультурно-оздоровчих технологій, дитячого фітнесу зокрема, як в систему шкільної освіти, так і у вільний від навчання час дітей.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: інноваційні фітнес-технології; дитячий фітнес; фізкультурно-оздоровча робота в школі; школярі; рухова активність
Subjects: Наукові конференції > Всеукраїнські
Divisions: Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту > Кафедра спорту та фітнесу
Depositing User: Викладач Євгенія Валеріївна Цикоза
Date Deposited: 07 Nov 2022 11:23
Last Modified: 07 Nov 2022 11:23
URI: https://elibrary.kubg.edu.ua/id/eprint/42362

Actions (login required)

View Item View Item