Елементи, в яких тема: "Монографії > Видані в іноземному видавництві"

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Група по: Автори | Тип елементу
Перейти до: M | V | А | К | О | С | Т | Ф
Кількість елементів на цьому рівні: 12.

M

Morze, Nataliia та Buinytska, Oksana та Varchenko-Trotsenko, Liliia та Морзе, Наталія Вікторівна та Буйницька, Оксана Петрівна та Варченко-Троценко, Лілія Олександрівна (2017) Use of bot-technologies for educational communication at the university Колективна. University of Silesia, Studio Noa, Katowice-Cieszyn.

Morze, Nataliia та Kuzminska, Olena та Liakh, Tetiana (2017) Development of educational, scientific collaboration and project management with ic tools in universities Колективна. University of Silesia, Studio Noa, Katowice-Cieszyn.

Morze, Nataliia та Smyrnova-Trybulska, Eugenia та Glazunova, Olena (2017) Smart Technology Applications in Business Environments. Chapter 11: Design of a University Learning Environment for SMART Education Колективна. IGI Global, Australia.

Morze, Nataliia та Vember, Viktoriia та Varchenko-Trotsenko, Liliia та Морзе, Наталія Вікторівна та Вембер, Вікторія Павлівна та Варченко-Троценко, Лілія Олександрівна (2017) Formative and peer assessment in higher education Колективна. University of Silesia, Studio Noa, Katowice-Cieszyn.

V

Videiko, Mykhailo та Mueller, Johannes та Hofmann, Robert та Kirleis, Wibke та Dreibrot, Stefan та Ohlrau, Rene та Brandstetter, Lennart та Dal Corso, Marta та Out, Welmoed та Rassmann, Knut та Buirdo, Nataliia (2017) Майданецьке 2013. Нові розкопки на трипільському мега-поселенні Колективна. Habelt, Bonn, Bonn.

А

Акіліна, Олена Володимирівна (2017) Актуалітети маркетингової складової взаємовідносин з персоналом Колективна. Agenda Publishing House, United Kingdom.

К

Коваленко, Олена Володимирівна (2017) Development and modernization of pedagogical and psychological sciences: experience of Poland and prospects of Ukraine: Collective monograph. Vol. 1 Колективна. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, Lublin.

О

Орлова, Наталія Сергіївна (2017) Проблеми та перспективи розвитку державного управління в умовах реформування Колективна. Бельско-Бяла, Вища школа економіки та гуманітаристики, Poland.

С

Семеніст, Іван Васильович та Резаненко, Володимир Федорович (2017) Сучасне китайське суспільство - нові перспективи: Нове дослідження вченими Китаю та України (2017) Колективна. Social Sciences Academic Press (China), Китайська Народна Республіка.

Т

Тернопільська, Валентина Іванівна (2017) Толерантність як детермінанта формування соціальної активності особистості Колективна. CARICOM, Barbados, Barbados.

Тимошенко, Наталія Євгенівна (2017) Професійне самовдосконалення соціальних працівників у ресурсних центрах Одноосібна. LAP LAMBERT Academic Publishing, Germany.

Ф

Фірсова, Ірина Миколаївна та Веретенко, Тетяна Григорівна (2017) Соціальна реклама як засіб комунікації в умовах сучасних трансформацій в Україні Колективна. Publishing House WSZiA, Ополе (Польща).

Цей список був створений у Wed Feb 21 18:08:18 2018 EET.